Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br

  • 1 soverom
  • 4 baderom

I nærheten av Benjasiri park, kan Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br ta imot 10 gjester. Det inkluderer et komplett kjøkken og 4 baderom.

Gjestene kan nyte en forfriskende svømmetur i et eget svømmebaseng.

Bumrungrad internasjonale sykehus ligger 2 km fra boligen og Silom-komplekset kjøpesenter ligger bare 3 km unna. Denne boligen ligger svært nær Phussapa Thai Massage School. Boligen ligger ca 7 minutters gange fra Goji Kitchen + Bar som serverer thaiske retter. Villaen ligger et par minutter med bil fra Lumphiniparken. En 10-minutters gange til Phrom Phong BTS-stasjon t-banestasjonen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br Bangkok
Miq S22 Pool Villa Phromphong Emsphere 5Br
pris kun for mobil

Miq S22 Pool Villa Phromphong Emsphere 5Br

8.8
Fabelaktig 14 anmeldelser
390 m fra overnattingsstedet
USD 338 USD 304
per natt
Luxury 4 Kingsize Bedrooms - Central & Modern Sukhumvit
pris kun for mobil

Luxury 4 Kingsize Bedrooms - Central & Modern Sukhumvit

496 m fra overnattingsstedet
USD 190 USD 171
per natt
Miq 808 Designer Townhouse Asok Bts - Entire 3 Bedroom With Pool - Sleeps 16 Guests
pris kun for mobil

Miq 808 Designer Townhouse Asok Bts - Entire 3 Bedroom With Pool - Sleeps 16 Guests

6.9
Trivelig 28 anmeldelser
556 m fra overnattingsstedet
USD 130 USD 117
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Don Mueang internasjonale lufthavn
    27 km

    Togstasjoner

    BTS-Phrom Phong
    600 m

    Fasiliteter

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På rommene

    • Klimaanlegg

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Ladestasjon for elbil

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 22:00
    Utsjekking: til 11:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er de mest populære turistattraksjonene i nærheten av Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br?
      Du kan besøke Benjasiri park, som ligger i nærheten av Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br.
    • Er det parkering i nærheten av Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br?
      Ja, en gratis privat parkeringsplads er tilgjengelig for gjester på Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br.
    • Hvor mye koster det å bo på Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br?
      Prisen for en natts opphold i Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br er $512.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br?
      Gjester på Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br må sjekke inn senest 22:00 og sjekke ut før 11:00.
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av denne villaen?
      Restauranter i nærheten av denne villaen inkluderer Goji Kitchen + Bar og Scalini.
    • Er det et basseng på den villaen?
      Ja, gjester på den villaen kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Don Mueang internasjonale lufthavn
    27 km

    Togstasjoner

    BTS-Phrom Phong
    600 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Central Bkk Luxuxy Pool Villa 4Br Bangkok

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk